Zapraszamy na Bielany

Takiej realizacji jeszcze u nas nie było, kolor, kolor, kolor w roli głównej!
Oryginalność tego wnętrza wyrażona jest nie tylko w barwach, kuchnia jest podwieszana, ma dwie głębokości blatu. Fronty kuchenne to jednolity, matowy kolor lakieru zestawiony z połyskującym pięknym fornirem. Lakierując fronty fornirowane na wysoki połysk uzyskujemy niesamowitą głębie obrazu, uwydatnia się rys słojów - są to fronty bardzo pracochłonne ale za to równie efektowne.

Warto zwrócić uwagę na piękną sypialnie, dwie różne szafki nocne, pojemne szafy w pudrowym różu i szarości ozdobione pięknymi gałkam. Z sypialni wchodzimy do przeszklonej łazienki gdzie stanęła szafka pod umywalkę w odważnym kolorze turkusu. W łazience wykonaliśmy również ukrytą zabudowę oraz ozdobne, drewniane belki na suficie.
W przedpokoju szafa z welurową miękką opaską oraz szafa z frontami w metalicznym kolorze złota z mocnym kolorowym akcentem w postaci tapicerowanego siedziska. Dodatkowo zabudowa w ostrej czerwieni w toalecie, idealnie dobrana odcieniem do ozdobnej umywalki.

Wnętrze jest wyjątkowe, pełne ciekawych rozwiązań, przepełnione designem. Cieszymy się że mogliśmy mieć swój udział w procesie wykończenia.


Projekty studio architektoniczne Evenement Ewelina Cieplińska