TOPLINE inny wymiar drzwi suwanych

  • wyjątkowe wzornictwo
  • doskonały przesuw
  • perfekcyjne domkniecie
  • ukryty system jezdny

TOPLINE pozwala nam zapomnieć o profilach aluminiowych, które zdobiły skrzydła drzwi suwanych na całej ich wysokości, pozwala też zapomnieć o widocznych torach jezdnych (górnym i dolnym). W to miejsce oferuje nowoczesny design.

System TOPLINE L stosujemy do drzwi płytowych (płyta laminowana, mdf lakierowany) ale przede wszystkim do drzwi z ramą aluminiową. Grubość skrzydła 4,5 cm. Drzwi wyglądają masywnie ale przesuwają się lekko i bezgłośnie. System Topline L przeznaczony jest do drzwi o ciężarze do 50 kg, a amortyzatory Silent System Flexible, gwarantują ciche zamkniecie.


Naszym flagowym produktem jest szafa z drzwiami, na które składają się trzy oddzielne elementy oparte na konstrukcyjnej ramie aluminiowej.

Skrzydło składa się z dwóch wybranych materiałów: np z MDF-u lakierowanego w macie lub połysku z dodatkowym pasem wybranego forniru.

Uzyskujemy dzięki temu taki efekt:


Pięknie prezentuje się również Szafa Topline z frontami w dwóch kolorach lakierowanego MDF-u w macie oraz w połysku

Szafy Topline wykonujemy również z lustrami, oto jedna z naszych realizacji. Tu, oprócz lustra, od frontu widzimy również fornirowaną opaskę w kolorze podłogi.

Co zrobić, gdy oprócz frontów widzimy również bok szafy? oto nasze rozwiązanie, pas forniru również na boku:

Największa szafa TOPLINE, zrealizowana przez naszą firmę miała szerokość 512 cm. Drzwi suwają się po jednym torze, wykonanym na specjalne zamówienie. Szafa montowana była przez nas w Szwajcarii, gdzie teraz zdobi ścianę sypialni.