Na południu Szwajcarii, w małej miejscowości Éclépens stoi zabytkowy dom, który właśnie przechodzi renowacje. Mieliśmy przyjemność zrealizować w tym domu kuchnię oraz szafę w pralni. Zobaczcie jak niesamowity efekt udało się nam osiągnąć.

Kuchnia, którą jest nowością w naszej galerii łączy ze sobą dwa wiodące trendy w projektowaniu: łączenie ciepłego dębowego kolory z bielą oraz różnicowanie głębokości szafek wiszących. Zapraszamy do galerii.

W 2015 roku realizowaliśmy meble do domu jednorodzinnego w Chardonne. Pod koniec zeszłego roku mieliśmy przyjemność ponownie współpracować z klientami. Tym razem wykonaliśmy meble do pomieszczenia, które zamieniło się w domowe biuro. Zapraszamy do naszej galerii.Na naszej stronie na Facebooku znajdziecie aktualne informacje na temat wyprzedaży mebli ekspozycyjnych.

Wybrane model wyprzedajemy z rabatem -40%. Kliknij w zdjęcie aby przejść do strony wydarzenia. Zapraszamy!Komoda - model na zamówienie

Lakierowana komoda z ozdobnymi listwami, zrealizowana dla naszych klientów 170 x 75 x 45

 

NASZA NOWOŚĆ Szafa z frontem 3D

Front 3D / Panel 3D - nowość w naszej ofercie. Wykonany z MDF-u lakierowanego w macie. Na czym polega? To dowolna konfiguracja kwadratów (tu o wymiarach 10x10 cm) o różnej grubości, ułożona losowo. Fronty prezentowanego modelu szafy składają się z malejącej ilości kwadratów, ale pomysł i ułożenie to sprawa otwarta.

Model przedstawiony na zdjęciu stoi w salonie przy ul Jagiellońskiej 82 w Warszawie. Szafa ma wymiar 250 x 250 x 60 cm.

 

Szafa z frontem bezuchwytowym

Doskonale wiemy, że nie każdy lubi ozdobne uchwyty, nie każdy też lubi skromne, delikatne uchwyty oraz nie każdy lubi systemy TIP-ON. Dla tych wszystkich mamy coś specjalnego!

Nasz autorski front, składający się z trzech elementów, dwa zewnętrzne elementy mają kanty ścięte pod kątem 45 st, co pozwala wygodnie chwycić i otworzyć front szafy. Zapraszamy do salonu przy Towarowej 22 w Warszawie.